Programy do rozliczania pitów

Czas rozliczeń z Fiskusem jest dla wielu z nas nerwowym okresem. Wciąż duża ilość Polaków czeka z rozliczeniem PIT-u do ostatniej chwili, kiedy oczekwianie w kolejce w Urzędzie Skarbowym zajmuje mnóstwo czasu, nerwów i energii. Na szczęście coraz więcej z nas wybiera łatwiejszą i szybszą formę rozliczeń- przez internet.

 

Obecnie w sieci znajdziemy setki bezpłatnych programów, które pomogą nam sprawnie i dokładnie wypełnić PIT za poprzedni rok rozliczeniowy. Nie musisz znać prawa podatkowego ani korzystać z usług księgowych. Program krok po kroku pokaże Ci w jaki sposób wypełnić dokument. Łatwo i przyjemnie możesz uzupełnić takie deklaracje jak: PIT-4r, PIT-8C, PIT-11, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-40, PIT/B, D, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, NIP-7, ZAP-3.

 

Twoje dane osobowe są całkowicie bezpiecznie. Dokument możesz wypełnić w trybie on lub offline. Gotową deklarację PIT możesz wysłać do urzędu skarbowego drogą elektroniczną bądź zanieść go tam osobiście. Jeśli złożysz formularz drogą on-line szybciej otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.

Artykuły

Księgowość on-line
W dobie rozwoju Internetu i komputeryzacji gospodarki coraz...