O nas

Powstaliśmy z myślą o klientach poszukujących profesjonalnych Biur Rachunkowych, które pomogą zrozumieć Im zawiłości prawa podatkowego, służą pomocnym doradztwem finansowo- gospodarczym oraz świadczą kompleksowe i bezbłędne usługi w zakresie podatków, kadr i płac oraz księgowości.


Nasz portal stanowi bazę polecanych i rekomendowanych Biur Rachunkowych oraz Doradców Podatkowych z całego kraju. Prowadzony przez naszych użytkowników ranking jest źródłem informacji o danym podmiocie, a każda z ocen stanowi indywidualną rekomendację bądź wyraz niezadowolenia z obopólnej współpracy. Przejrzystość portalu i funkcjonalna wyszukiwarka umożliwiają efektywne wyszukiwanie Biur Rachunkowych z Twojej okolicy, a dzięki krótkiej prezentacji i danym kontaktowym będziesz mógł uzyskać szczegółowe informacje odnośnie oferty i warunków współpracy.


Mając na względzie Państwa zadowolenie i satysfakcję wciąż udoskonalamy nasz portal, by stanowił jeszcze lepsze źródło informacji w zakresie godnych polecenia Biur Rachunkowych i Doradców Finansowych.

Portal www.polecanebiurarachunkowe.pl jest częścią Ad-Interactive.

Opinie

 ocena Super Księgi KATARZYNA SKOWROŃSKA
 ocena KANCELARIA RACHUNKOWA WIŚNIEWSKA -  KATARZYNA WIŚNIEWSKA
 ocena Super Księgi KATARZYNA SKOWROŃSKA