Wirus Biuro Rachunkowe Elwira Świderska

Wirus Biuro Rachunkowe Elwira Świderska

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje obsługę podatkową, kadrowo- płacową i rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Nieustannie podnosimy kwalifikacje zawodowe biorąc udział w szkoleniach i seminariach, ponieważ pragniemy zagwarantować Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę z zachowaniem najwyższych standardów branżowych, dyskrecji i lojalności. Godnie reprezentujemy interesy Klienta przed Urzędem Skarbowym, ZUS i przed innymi urzędami.

Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia międzyokresowe z urzędami, ewidencję ryczałtową, ewidencję podatku VAT oraz ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych. Oferujemy obsługę kadrowo- płacową. Sporządzamy i składamy deklaracje podatkowe w Urzędzie Skarbowym Podatnika. Rozliczamy dotacje unijne, wypełniamy wnioski kredytowe oraz zajmujemy się szeroko rozumianą sprawozdawczością. Pomagamy w uruchomieniu działalności gospodarczej, w wyborze najkorzystniejszego charakteru opodatkowania i formy prawnej podmiotu. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
18 Czerwca, 2014

Z pełną odpowiedzialnością polecam Biuro Rachunkowe Wirus. Właścicielka jest osobą doświadczoną zawodowo, usługi biura są świadczone profe

Agnieszka 

Z pełną odpowiedzialnością polecam Biuro Rachunkowe Wirus. Właścicielka jest osobą doświadczoną zawodowo, usługi biura są świadczone profesjonalnie, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i dyskrecji.
Można tu uzyskać fachową poradę i rozwiązanie wielu problemów z podatkami lub rachunkowością.
Polecam.

5.0 5.0 1 1 Z pełną odpowiedzialnością polecam Biuro Rachunkowe Wirus. Właścicielka jest osobą doświadczoną zawodowo, usługi biura są świadczone profesjonalnie, z zachowaniem najwy