WET Kancelaria Doradztwa Podatkowego

WET Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje profesjonalną obsługę księgową i doradczą dla firm o różnym profilu działalności na terenie województwa łódzkiego. Posiadamy możliwość pracy zdalnej.

Opieramy się na aktualnych przepisach prawa podatkowego, zatrudniamy doświadczony personel oraz wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie. Klienci mają dostęp do internetowego panelu klienta ze swoimi danymi. Przypominamy o terminach płatności składek ZUS, podatków, szkoleń BHP, badań lekarskich i wielu innych. Klient jest pod naszą stałą opieką a jego dane finansowe są chronione tajemnicą zawodową doradców podatkowych.

Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe (spółka istnieje od 2005r a działalność w zakresie księgowości prowadzimy od 1991r.) w połączeniu z zaangażowaniem oraz lojalnością względem klienta pozwoli nawiązać długofalową i owocną współpracę.

Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych oraz ewidencji podatkowych dla celów VAT i innych podatków a także majątku i wyposażenia firmy.

Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową oraz sporządzenie deklaracji podatkowych CIT, PIT i VAT AKC i innych.

Przygotowujemy wnioski kredytowe, sprawozdania finansowe i analizy ekonomiczne świadczymy pomoc w rozliczaniu dotacji i dofinansowań krajowych i UE.

Godnie reprezentujemy naszych klientów przed urzędami skarbowymi, organami samorządowymi i sądami administracyjnymi.

Występujemy jako pełnomocnicy w postępowaniach podatkowych przed organami podatkowymi i skarbowymi oraz w postępowaniach przed sądami administracyjnymi.

Pomagamy w zakładaniu, prowadzeniu i likwidacji działalności gospodarczej.

Nasze usługi cieszą się uznaniem i zaufaniem.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
06 Sierpnia, 2013

Profesjonalna i miła obsługa, fachowe doradztwo. Korzystałem z porad dot mojego zatrudnienia oraz rozliczenia pit 36. Proponują ciekawe i co najwa

Piotr 

Profesjonalna i miła obsługa, fachowe doradztwo. Korzystałem z porad dot mojego zatrudnienia oraz rozliczenia pit 36. Proponują ciekawe i co najważniejsze trafne rozwiązania a rozliczenie było szybkie i bez późniejszych komplikacji. Polecam!

06 Sierpnia, 2013

Świetna współpraca. Biuro przypomina o każdym ważnym terminie. Dzięki ich organizacji moja firma jest również zorganizowana. Fajne rabaty. Biu

Ewelina 

Świetna współpraca. Biuro przypomina o każdym ważnym terminie. Dzięki ich organizacji moja firma jest również zorganizowana. Fajne rabaty. Biuro daje możliwość zmniejszenia swojej płatności dzięki poleceniu innych firm. Podpowiadają dobre rozwiązania, co tylko mogą biorą na siebie i załatwiają za mnie !
Polecam

5.0 5.0 2 2 Profesjonalna i miła obsługa, fachowe doradztwo. Korzystałem z porad dot mojego zatrudnienia oraz rozliczenia pit 36. Proponują ciekawe i co najważniejsze trafne rozwiązania