Usługi Rachunkowo-Księgowe. Adela Baldowska-Ambros

Usługi Rachunkowo-Księgowe. Adela Baldowska-Ambros

Nasze biuro rachunkowe działa na zlecenie małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w Ustawie o Rachunkowości i w prawie podatkowy, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę z zachowaniem dyskrecji i lojalności.

Reprezentujemy godnie Państwa firmę przed urzędami i podczas kontroli Izby Skarbowej. W ramach naszej oferty prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia międzyokresowe oraz obsługę kadrowo- płacową. Sporządzamy deklaracje VAT, CIT i PIT, prowadzimy ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, ewidencję zryczałtowanego podatku dochodowego oraz ewidencję na potrzeby podatku VAT.

Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej oraz w wyborze najkorzystniejszej formy prawnej i charakteru opodatkowania. Służymy doradztwem prawno- podatkowym. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Pon.-Pt. 9:00-17:00

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane