Sedina Łukasz Jagodziński

Sedina Łukasz Jagodziński

Nasze biuro rachunkowe działa na zlecenie małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Na bieżąco jesteśmy ze zmianami, jakie zachodzą w Ustawie o Rachunkowości i w prawie podatkowym, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę księgową z zachowaniem dyskrecji, lojalności i najwyższych standardów branżowych. Reprezentujemy godnie Państwa interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Wspieramy Państwa na każdym etapie prowadzonej działalności. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia międzyokresowe oraz obsługę kadrowo- płacową.

Specjalizujemy się w prowadzeniu ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, ewidencji na potrzeby podatku VAT oraz ewidencji zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych. Sporządzamy deklaracje podatkowe, sprawozdania finansowe i sprawozdania statystyczne. Przygotowujemy politykę rachunkowości i zakładowy plan kont. Pomagamy w zakresie załatwienia formalności związanych z zakładaniem działalności gospodarczej i jej opodatkowaniem. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
04 Marca, 2016

Doskonałe biuro rachunkowe, Pani Sabina bardzo dobrze o wszystkim poinformowana, do tego zawsze potrafi pomóc, czy to ze Skarbówką, czy to z ZUS-e

Monika 

Doskonałe biuro rachunkowe, Pani Sabina bardzo dobrze o wszystkim poinformowana, do tego zawsze potrafi pomóc, czy to ze Skarbówką, czy to z ZUS-em.
Polecam, warto zajrzeć i zostać na dłużej...

5.0 5.0 1 1 Doskonałe biuro rachunkowe, Pani Sabina bardzo dobrze o wszystkim poinformowana, do tego zawsze potrafi pomóc, czy to ze Skarbówką, czy to z ZUS-em. Polecam, warto zajrzeć i