Mika Consulting Sp.j. Monika Sajkiewicz

Mika Consulting Sp.j. Monika Sajkiewicz

Nasze Biuro Rachunkowe współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, z organizacjami pozarządowymi, ze spółkami prawa handlowego oraz z osobami fizycznymi, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe oraz jesteśmy na bieżąco ze zmianami zachodzącymi w Ustawie o Rachunkowości i w prawie podatkowym, ponieważ pragniemy zagwarantować Państwu profesjonalną i lojalną obsługę księgową. Na mocy udzielonego nam pełnomocnictwa, godnie reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych.

W ramach naszej oferty prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz obsługę kadrowo- płacową. Sporządzamy deklaracje i zeznania podatkowe składając je w Urzędzie Skarbowym wskazanym przez podatnika. Zajmujemy się ewidencją podatkową, ewidencją ryczałtową oraz ewidencją środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych. Wdrażamy zakładowy plan kont, rozliczamy dotacje unijne oraz pomagamy w wyprowadzaniu zaległości z firmy. Doradzamy w kwestii założenia działalności gospodarczej, wyboru formy prawnej i charakteru opodatkowania. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług. Zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
10 Listopada, 2016

Pierwszy kontakt i zaskoczenie bardzo wysoki profesjonalizm,oraz poziom usług księgowości dla przedsiębiorców,kulturalny personel polecam zaint

Jurek 

Pierwszy kontakt i zaskoczenie bardzo wysoki profesjonalizm,oraz poziom usług księgowości dla przedsiębiorców,kulturalny personel polecam zainteresowanym .

09 Stycznia, 2015

Witam korzystam z usług biura od 3lat gorąco poleceń super obsluga

Magda 

Witam korzystam z usług biura od 3lat gorąco poleceń super obsluga

06 Stycznia, 2015

Witampolecam to biuro rachunkowe podchodzą profesjonalnie do każdego klienta .

Krzysztof 

Witam

polecam to biuro rachunkowe podchodzą profesjonalnie do każdego klienta .

5.0 5.0 3 3 Pierwszy kontakt i zaskoczenie bardzo wysoki profesjonalizm,oraz poziom usług księgowości dla przedsiębiorców,kulturalny personel polecam zainteresowanym .