MBM Spółka z o.o.

MBM Spółka z o.o.

Nasze Buro Rachunkowe oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę księgową, podatkową i kadrowo-płacową z zachowaniem przepisów Ustawy o Rachunkowości oraz prawa podatkowego. Naszymi klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe, spółki o różnej formie prawnej oraz osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie dostosowując się do specyfiki działania przedsiębiorstwa. Godnie reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami, bankami i instytucjami państwowymi.

Gwarantujemy lojalność, dyskrecję i wsparcie w uruchamianiu, prowadzeniu i likwidacji działalności gospodarczej. Zajmujemy się prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych przedsiębiorstwa, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych oraz zryczałtowanego podatku dochodowego. Naszą specjalizacją jest sprawozdawczość, ewidencja podatkowa i majątkowa przedsiębiorstwa. Sporządzamy deklaracje podatkowe, analizy ekonomiczne oraz prowadzimy rozliczenia międzyokresowe z urzędami. Służymy pomocnym doradztwem podatkowo-gospodarczym. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
24 Marca, 2018

Biuro MBM wyprowadziło na prostą całą moją księgowość. Nareszcie w papierach mam porządek.

Rafał 

Biuro MBM wyprowadziło na prostą całą moją księgowość. Nareszcie w papierach mam porządek.

21 Lutego, 2018

bardzo mi biuro pomogło w pierwszych nkrokach w założeniu firmy. wystosowali najlepszy plan opodatkowania i teraz zajmują się moją księgowości

Basia 

bardzo mi biuro pomogło w pierwszych nkrokach w założeniu firmy. wystosowali najlepszy plan opodatkowania i teraz zajmują się moją księgowością. z takiego podejścia do sprawy jestem bardzo zadowolona.

16 Stycznia, 2018

Miałam pilną sprawę do rozwiązania , a że jestem zielona w przepisach, to zdałam się na to biuro. Bardzo pomogli mi rozwiązać mój problem i

Adrianna 

Miałam pilną sprawę do rozwiązania , a że jestem zielona w przepisach, to zdałam się na to biuro. Bardzo pomogli mi rozwiązać mój problem i odpowiednio uświadomili mnie o zawiłościach związanych z ZUSem. To wszystko przebiegło w miłej atmosferze i dla tego bez problemu ich polecam!

04 Grudnia, 2017

Od kilku lat biuro zajmuje się przygotowaniem deklaracji podatkowej mojej i męża i robią to bardzo szybko i dokładnie. do tego uważam, że cenaz

Marta 

Od kilku lat biuro zajmuje się przygotowaniem deklaracji podatkowej mojej i męża i robią to bardzo szybko i dokładnie. do tego uważam, że cenaza tego typu usługi jest bardzo atrakcyjna. zwłaszcza, że ni muszę sama się męczyć obliczaniem. do tego jest jeszcze miły kontakt, który się fajnie udziela. osobiscie polecam!

14 Listopada, 2017

Od kilku lat biuro się zajmuje rocznymi rozliczeniami mojej rodziny a jest całkiemona spora. Dzięki takiej usłudze zaoszczędzamy sobie czas i mam

Jadwiga 

Od kilku lat biuro się zajmuje rocznymi rozliczeniami mojej rodziny a jest całkiemona spora. Dzięki takiej usłudze zaoszczędzamy sobie czas i mamy pewność, że oddane zeznania do Urzędu Skarbowego są w porządku. Dobry kontakt i atrakcyjna cena. Polecam!

05 Października, 2017

Biuro mi polecili znajomi z branży ze względu na dobrą jakość usług i niskie ceny. Na tyle dobrze się rozwinęła mojha firma, że straciłem k

Janusz69 

Biuro mi polecili znajomi z branży ze względu na dobrą jakość usług i niskie ceny. Na tyle dobrze się rozwinęła mojha firma, że straciłem kontrolę nad zbyt dużą ilością dokumentów i wszystko zaniosłem do nich żeby uporządkowali i sami prowadzili księgowość. Bardzo dobrze im to idzie teraz a ja mam mniejszy ból głowy.

11 Września, 2017

Przy prowadzeniu małej hurtowni bardzo mi się przydaje współpraca z tym biurem, które dba o porządek w mojej dokumentacji księgowej, a także

Kuba 

Przy prowadzeniu małej hurtowni bardzo mi się przydaje współpraca z tym biurem, które dba o porządek w mojej dokumentacji księgowej, a także wszelkie rozliczenia. Do tego jeszcze trzeba dodać pełen profesjonalizm i wyjątkowo przystępne opłaty za usługi. Polecam!

08 Sierpnia, 2017

MBM to dobre Biuro Rachunkowe. Zawsze miła obsługa, wszystko na czas, sami wszystko pilnują. Jestem niezwykle zadowolona z ich usług. Jak na to co

Natasza 

MBM to dobre Biuro Rachunkowe. Zawsze miła obsługa, wszystko na czas, sami wszystko pilnują. Jestem niezwykle zadowolona z ich usług. Jak na to co oferują to mają niską cenę. Z nimi nie boję się żadnej kontroli.

17 Lipca, 2017

Nie trzeba niczego tłumaczyć. Wystarczy powiedzieć, o co chodzi, a biuro zabiera się do roboty. Raportowanie na wzorowym poziomie.Polecam!

Antek 

Nie trzeba niczego tłumaczyć. Wystarczy powiedzieć, o co chodzi, a biuro zabiera się do roboty. Raportowanie na wzorowym poziomie.Polecam!

09 Czerwca, 2017

Przy rozliczeniach pitowych korzystam z usług MBM, bo to czynią bardzo szybko, sprawnie i bez błędów. Podejrzewam, że mnie to samo zajęłoby k

Malwina 

Przy rozliczeniach pitowych korzystam z usług MBM, bo to czynią bardzo szybko, sprawnie i bez błędów. Podejrzewam, że mnie to samo zajęłoby kilka godzin z niewiadomym efektem. Samo biuro gorąco polecam!

4.4 5.0 45 45 Biuro MBM wyprowadziło na prostą całą moją księgowość. Nareszcie w papierach mam porządek.
Strona:
12345

Kontakt

ul. Francuska 8/4
03-906 Warszawa
mazowieckie

Telefon: 22 617-04-75, 504-161-262
www.mbm-ksiegowosc.com

Dodatkowe adresy:
mbm@mbm-ksiegowosc.com

Lokalizacja

Zakres usług