Maria Bienias Biuro Rachunkowe M-B

Maria Bienias Biuro Rachunkowe M-B

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje pełną obsługę małych i średnich przedsiębiorstw, spółek prawa handlowego, fundacji, stowarzyszeń i osób fizycznych, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę Klientów, z zachowaniem aktualnych przepisów rachunkowych, dyskrecji, lojalności oraz najwyższych standardów branżowych.

Reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami na mocy udzielonego nam pełnomocnictwa. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, ewidencję ryczałtową oraz ewidencję środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia. Oferujemy obsługę kadrowo- płacową. Prowadzimy rozliczenia PIT, CIT, VAT, GUS i ZUS. Sporządzamy sprawozdania finansowe i statystyczne.

Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej, a na życzenie Klienta doradzamy w kwestii wyboru najkorzystniejszej formy prawnej i systemu opodatkowania podmiotu. Wspieramy Państwa na każdym etapie prowadzonej działalności, służąc jednocześnie fachowym doradztwem w zakresie prawa i podatków. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane