KONTANOR Biuro Księgowe Barbara Noremberg

KONTANOR Biuro Księgowe Barbara Noremberg

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę księgową małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Gwarantujemy niezawodność i profesjonalizm usług. Zatrudniamy doświadczonych księgowych, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i w szkoleniach. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami zachodzącymi w prawie podatkowo- rachunkowym. Reprezentujemy Państwa firmę przed urzędami.

Oferujemy prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, ewidencji na potrzeby podatku VAT oraz ewidencji zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych. Przygotowujemy deklaracje podatkowe, sprawozdania statystyczne i finansowe. Wyprowadzamy zaległości z firmy. Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej, w wyborze charakteru opodatkowania i formy prawnej podmiotu. Obsługujemy wszystkie formy prawne, każdą branżę: transport, budowlaną, produkcyjną, wielobranżową, medyczną, usługi biur turystycznych. Pomaga w przygotowaniu dokumentów przy otwieraniu działalności nowemu przedsiębiorcy.

50% rabat na 1 miesiąc współpracy!

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Świadczymy usługi w zakresie:
- zakładania firm
- prowadzenia pełnej księgowości
- prowadzenia podatkowe książki przychodów i rozchodów
- kadry i płace
- rozliczenia z ZUS
- rozliczenia z Urzędami Skarbowymi w zakresie: PIT, CIT, VAT, VAT-UE
- wyprowadzania zaległości
- audyty
- rozliczanie transakcji gospodarczych krajowych z UBER
- e-kontrole (plik JPK)
- inne


Nasze atuty:
- profesjonalne oprogramowanie księgowe firmy SAGE
- odbiór dokumentów od klienta
- doświadczenie zawodowe w kontroli skarbowej
- dostępność dla klienta nawet o godzinie 20stej również i w soboty
- Licencja Ministra Finansów
- ubezpieczenie OC
- dogodna lokalizacja
- ogromny nacisk na wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z przepisami podatkowymi - troska o klienta bez względu na to czy jest małym czy dużym podatnikiem
Pon.-Pt.: 11:00-19:00