Centrum Informatyki i Księgowości Jarosław Widenka

Centrum Informatyki i Księgowości Jarosław Widenka

Jesteśmy Biurem Rachunkowym, które obsługuje małe i średnie podmioty gospodarcze, spółki, fundacje, stowarzyszenia, NZOZ –y, wspólnoty mieszkaniowe. Świadczymy usługi księgowe dla naszych klientów od 2000 roku.

Gwarantujemy rzetelność, miłą atmosferę , elastyczność w dostosowaniu usług do indywidualnych potrzeb z zachowaniem dyskrecji i lojalności. Godnie reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami oraz w trakcie kontroli skarbowych. Posiadamy licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych ( świadectwo kwalifikacyjne nr 15627/99 ) Usługi księgowe dla firm prowadzone są komputerowo w oparciu o programy zgodne z wymogami ustawy o rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych i prawa pracy. Działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC.

Naszą domeną są bezbłędność, solidność i profesjonalizm. Dzięki nim grono zadowolonych ze współpracy z nami klientów stale się powiększa.

Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, oraz ewidencji ryczałtowej, prowadzimy kompleksową obsługą kadrowo-płacową, sporządzamy sprawozdania finansowe i statystyczne na potrzeby KRS, OPP, US, ZUS i GUS, rozliczamy dotacje, kalkulujemy rezerwy na świadczenia pracownicze, zakładamy klientom konta Epuap (podpis elektroniczny), rozliczamy PIT – y roczne. Nowym klientom pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej i w wyborze formy opodatkowania firmy. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy COMARCH w zakresie oprogramowania finansowo-księgowego do prowadzenia działalności.

Poprowadzimy twoją księgowość a ty możesz skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane