Kancelaria Księgowa Hanna Suchecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kancelaria Księgowa Hanna Suchecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi księgowe i podatkowe na zlecenie małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Na mocy udzielonego nam pełnomocnictwa, godnie reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami zachodzącymi w Ustawie o Rachunkowości i w prawie podatkowym. Rozliczamy środki unijne, możliwość wysłania dokumentów drogą elektroniczną.

W ramach naszej działalności prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia międzyokresowe, obsługę kadrowo- płacową oraz ewidencję ryczałtową. Sporządzamy deklaracje podatkowe oraz składamy je w Urzędzie Skarbowym wskazanym przez Klienta. Zajmujemy się sprawozdawczością finansową i statystyczną. Pełnimy nadzór księgowy, służymy doradztwem rachunkowym, wyprowadzamy zaległości z firmy oraz pomagamy w uzyskaniu zwrotu podatku VAT od materiałów budowlanych. Załatwiamy formalności związane z zakładaniem działalności gospodarczej przez Klienta. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane

Kontakt

ul. Samorządowa 10 lok. 3
05-400 Otwock
mazowieckie

Telefon: 512-198-834
www.kancelariahs.pl


Dodatkowe adresy:
biuro rachunkowe Otwock, księgi handlowe Otwock, księgi handlowe mazowieckie, księgi przychodów i rozchodów Otwock, ryczałt Otwock, ryczałt mazowieckie, dobra księgowa mazowieckie, tania księgowość mazowieckie

Lokalizacja

Zakres usług