Dywidenda Spółka z o.o.

Dywidenda Spółka z o.o.

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę księgową małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Gwarantujemy wysoką jakość usług, skrupulatność, dokładność i rzetelność z zachowaniem obecnie obowiązujących przepisów prawno- podatkowych. Reprezentujemy godnie Państwa interesy przed urzędami oraz podczas kontroli skarbowych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia międzyokresowe oraz obsługę kadrowo- płacową. Sporządzamy i wysyłamy deklaracje podatkowe, sprawozdania finansowe i sprawozdania statystyczne. Sporządzamy i wysyłamy jednolite pliki kontrolne (JPK), rozliczany dotacje pozyskane ze środków krajowych i Unii Europejskiej.

Zajmujemy się ewidencją środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, ewidencją na potrzeby podatku VAT oraz ewidencją zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych. Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej oraz w wyborze formy opodatkowania podmiotu. Wyprowadzamy zaległości z firmy. Wspieramy Państwa na każdym etapie prowadzonej działalności fachowym doradztwem rachunkowym. Zapraszamy do współpracy.

“Dywidenda to w pełni profesjonalny partner i doradca. Księgowe zawsze podchodzą z zaangażowaniem do każdej sprawy przeze mnie zgłoszonej, w efekcie czego wiem, że mogę być spokojna o firmowe rachunki. Polecam z czystym sumieniem.”


Anna Bosak

Tancerka, Aktorka, Coach

“Współpraca z Dywidendą daje mi całkowitą pewność, że podjąłem współpracę z profesjonalistami pod każdym względem. Doceniam ogromne zaangażowanie oraz spersonalizowane podejście gwarantujące mi poczucie, że moja satysfakcja faktycznie stanowi największą wartość dla tej firmy i jej reprezentantów. Polecam! “


Marcin Juchniewicz

Dyrektor Zarządzający Eduneo