Biuro rachunkowe TAX NET Jacek Adamczak

Biuro rachunkowe TAX NET Jacek Adamczak

TAXNETTO to rzetelne Biuro Rachunkowe oferujące usługi w zakresie prowadzenia:
- ksiąg przychodów i rozchodów
- ksiąg handlowych
- ryczałtu
- rozrachunków z US i ZUS
- porad finansowych
- sporządzania deklaracji
- zakładania firm
Naszym celem jest nie tylko zgodne z przepisami księgowanie dokumentów, ale również optymalizacja podatków, w zakresie dopuszczanym przez prawo. Świadczymy zarówno usługi księgowe przez internet  jako e-księgowość z użyciem najnowocześniejszych aplikacji wymiany danych, jak i standardowe usługi księgowe oparte o bezpośredni kontakt z klientem i przekazywanie dokumentów w formie papierowej. 20 lat doświadczenia w branży podatkowej pozwala nam na zapewnienie 100% satysfakcji naszych klientów.

Zapraszamy Państwa do współpracy.
Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową, kadrową oraz finansową firm i przedsiębiorstw. Adresowana jest zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych. Oferujemy możliwość odbioru dokumentów w siedzibie Zlecającego. Na życzenie Klienta podpisujemy i wysyłamy do Urzędów deklaracje i wszelką korespondencję w Jego imieniu. Naszym przyszłym klientom oferujemy pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej.

W ramach naszych usług zapewniamy:
- Profesjonalne Usługi
- Pełne Ubezpieczenie
- Największy pakiet korzyści w sieci
- Program do wystawiania faktur – całkowicie bezpłatny  
- Archiwum Dokumentów – dostępne 24h/dobę 7 dni w tygodniu
- Wyniki Finansowe Firmy – zawsze dostępne

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
06 Października, 2016

Nasza współpraca z Tax-Netto trwa już kilkanaście lat. Zawsze sumiennie i rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Dokładność i staranność to ic

Jacek 

Nasza współpraca z Tax-Netto trwa już kilkanaście lat. Zawsze sumiennie i rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Dokładność i staranność to ich dewiza. Deklaracje i rozliczenia z urzędami każdorazowo przed wymaganym terminem. Świetne doradztwo i miła, sympatyczna obsługa.

5.0 5.0 1 1 Nasza współpraca z Tax-Netto trwa już kilkanaście lat. Zawsze sumiennie i rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Dokładność i staranność to ich dewiza. Deklaracje i rozlicz