BIURO RACHUNKOWE BOŻENA ŻUREK

BIURO RACHUNKOWE BOŻENA ŻUREK

Jestem doświadczonym Doradcą Podatkowym, który od wielu lat prowadzi Biuro Rachunkowe. Moje usługi cieszą się zaufaniem i uznaniem klientów, czego dowodem są liczne rekomendacje i pozytywne referencje. Oferuję kompleksową obsługę księgową, podatkową i kadrowo – płacową małych i średnich przedsiębiorstw z Rumi i okolicznych miejscowości. Opieramy się na nowoczesnym oprogramowaniu, co pozwala nam na sprawną i bezbłędną realizację naszych obowiązków.

Prowadzimy księgowość uproszczoną. Zajmujemy się księgami przychodu i rozchodu, księgami handlowymi, ewidencją podatkową oraz ryczałtem ewidencjonowanym. Sporządzamy analizy finansowo-ekonomiczne. Zajmujemy się kadrami i płacami przedsiębiorstwa. Godnie reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami oraz dostosowujemy się do specyfiki działania Waszej firmy. Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej. Służymy doradztwem podatkowym i finansowym. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
21 Lutego, 2016

Miałem problem z urzędem skarbowym,twierdzili że musze zapłacić im niebagatelną kwotę,chodziłem po różnych biurach podatkowych,wszyscy mówi

Podatnik 

Miałem problem z urzędem skarbowym,twierdzili że musze zapłacić im niebagatelną kwotę,chodziłem po różnych biurach podatkowych,wszyscy mówili ''trzeba zapłacić'',aż przypadkem dostałem sie do Pani Bozeny Żurek,bardzo kompetentna osoba,życzliwa, a co najważniejsze niedroga.
Podeszła do sprawy bardzo żetelnie i profesjonalnie,po dwóch tygodniach,Pani Bożena uratowała mi 36 tyś zł.,a gdy zapytałem ile płace,powiedziła 200zł,Szok ;)
Oby wiecej na tym swiecie było takich dobrych ludzi,niech Pan Bóg błogosławi jej to co robi.

5.0 5.0 1 1 Miałem problem z urzędem skarbowym,twierdzili że musze zapłacić im niebagatelną kwotę,chodziłem po różnych biurach podatkowych,wszyscy mówili ''trzeba zapłacić'',aż p