Biuro Obrachunkowe Mega Jerzy Nowakowski

Biuro Obrachunkowe Mega Jerzy Nowakowski

Nasze biuro rachunkowe działa na zlecenie małych i średnich przedsiębiorstw, osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz organizacji pozarządowych. Godnie reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w Ustawie o Rachunkowości i w prawie podatkowym, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę księgowa z zachowaniem dyskrecji i lojalności. W ramach naszej oferty prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia międzyokresowe oraz obsługę kadrowo- płacową.

Zajmujemy się ewidencją środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, ewidencją na potrzeby podatku VAT oraz ewidencją zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych. Sporządzamy deklaracje podatkowe, sprawozdania finansowe i sprawozdania statystyczne. Opracowujemy politykę rachunkowości w przedsiębiorstwie oraz wdrażamy zakładowy plan kont. Pomagamy w zakładaniu własnej firmy. Wspieramy Państwa na każdym etapie prowadzonej działalności oraz służymy fachowym doradztwem prawno- podatkowym. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Indywidualność

Nasze biuro obrachunkowe nie stosuje stałych cen za usługi – Są one dostosowywane do potrzeb i oczekiwań klienta tak aby indywidualnie w zależności od specyfiki prowadzonej działalności wyjść naprzeciw oczekiwaniom cenowym klientów i dostosować je indywidualnie.


  • • „Na początek” – dla wszystkich firm rozpoczynających współpracę za pierwszy miesiąc zapłacisz 1 zł
  • • „Podwójny Zysk” – Korzystasz z naszych usług na zasadzie stałej współpracy, jesteś zadowolony, poleć nasze Biuro swojemu znajomemu. Ciebie i osobę wprowadzoną upoważni to do jednomiesięcznej 50% zniżki za świadczone przez nas usługi.
  • • „Przejście” – jeśli zmienisz biuro rachunkowe na MEGA dostaniesz od nas bardzo korzystny bonus – pierwszy miesiąc za 1 zł

Zapraszamy

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane