ABC Solutions Biuro Rachunkowe

ABC Solutions Biuro Rachunkowe

W imieniu ABC Solutions specjalisty wśród firm prowadzących księgowość dla małych i średnich przedsiębiorstw, mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Główny profil naszej działalności to obsługa małych i średnich przedsiębiorstw oraz księgowość aptek i punktów aptecznych.

Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, obsługę kadrowo- płacową, ewidencję zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych oraz ewidencję podatkową. Przygotowujemy deklaracje podatkowe i  ZUS. Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej oraz wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania.

Nasze wieloletnie doświadczenie, zdobyte certyfikaty z zakresu ustaw dotyczących ZUS przepisów rachunkowo-podatkowych oraz nieustanny proces podnoszenia kwalifikacji, jest gwarancją najwyżej jakości usług.

Wyróżnia nas dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta co powoduje; prosty przepływ dokumentów, eliminację błędów i skrócenie czasu obsługi.

Zapewniamy odbiór dokumentów od klienta.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
30 Lipca, 2015

Z Biurem Abc Solutions a wcześniej AB Pharm współpracuję od dawna.Z całą odpowiedzialnością mogę to Biuro polecić każdemu przedsiębiorcy.

Wiesław 

Z Biurem Abc Solutions a wcześniej AB Pharm współpracuję od dawna.Z całą odpowiedzialnością mogę to Biuro polecić każdemu przedsiębiorcy.
Zawsze mogę liczyć na rzetelność, profesjonalność
oraz fachowe doradztwo.

28 Lipca, 2015

AB Pharm Sp. z o.o. współpracuje z ABC Solutions od samego początku założenia spółki. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i usług świ

Maciej 

AB Pharm Sp. z o.o. współpracuje z ABC Solutions od samego początku założenia spółki. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i usług świadczonych przez biuro.

28 Lipca, 2015

Polecam firme Abc Solutions - profesjonalna i mila obsluga, Wiedza, rzetelnosc i fachowosc to glowne atrybuty tej firmy . Indywidualne podejscie do kl

Danuta 

Polecam firme Abc Solutions - profesjonalna i mila obsluga, Wiedza, rzetelnosc i fachowosc to glowne atrybuty tej firmy . Indywidualne podejscie do klienta oraz duze zaangazowanie sprawily , iz z tej wspolpracy jestesmy bardzo zadowoleni.

28 Lipca, 2015

Jest nam miło potwierdzić ,że nasza Firma współpracuje z Biurem Rachunkowym ABC Solutions.Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach,

Aneta 

Jest nam miło potwierdzić ,że nasza Firma współpracuje z Biurem Rachunkowym ABC Solutions.
Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach, oceniamy że nasza współpraca układa się pomyślnie. Jesteśmy obsługiwani profesjonalnie i rzetelnie zarówno księgowo jak również płacowo i kadrowo .
Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi oferowane przez
Biuro Rachunkowe ABC Solutions

5.0 5.0 4 4 Z Biurem Abc Solutions a wcześniej AB Pharm współpracuję od dawna.Z całą odpowiedzialnością mogę to Biuro polecić każdemu przedsiębiorcy.Zawsze mogę liczyć na rzete